Beşiktaş Maçının Perde Arkası! Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ile Jorge Jesus Arasında Neler Oldu?

Derbide alınan mağlubiyetin ardından Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ile teknik direktör Jorge Jesus arasında gerilim yaşandığı öne sürülmüş hatta Portekizli teknik adamla yolların ayrılacağı iddia edilmişti. Peki, gerçekten ne oldu? Ali Koç, Jorge Jesus ile görüştü mü? Tecrübeli teknik direktörle yollar ayrılacak mı?

Fenerbahçe’nin 1-0 öne geçmesine rağmen 10 kişi kalan rakibi Beşiktaş’a 4-2’lik skorla mağlup olması, hem ulusal basında hem de dünya basınında geniş yer buldu.

media.fenerbahce.org

Özellikle Portekiz medyasında Beşiktaş maçının ardından Jorge Jesus ile yolların ayrılacağını tecrübeli teknik adamın kariyerine Brezilya’da devam edeceği yazıldı.

media.fenerbahce.org

Ali Koç’un maç sonunda Jorge Jesus ile acil bir toplantı yaptığı da söylenenler arasındaydı. Peki, gerçekten ne oldu? Başkan, Jesus ile tartıştı mı?

media.fenerbahce.org

Elde edilen bilgilere göre, Jesus ile Ali Koç görüştü fakat ikili arasında bir tartışma vaya gerilim yaşanmadı. Görüşmedeki odak nokta, hem oyun hem de skor üstünlüğü yakalamışken takım performansının ilk devreye oranla ciddi bir şekilde düşmesiydi.

media.fenerbahce.org

Yukatel Kayserispor maçının antrenmanı öncesinde de Ali Koç ve Selahattin Baki, teknik heyet ve takımıla bir araya geldi.

media.fenerbahce.org

Teknik heyet ve takıma desteklerini ileten yönetim, ligde şampiyon olunamasa bile Portekizli çalıştırıcıyla yoluna devam etmek istiyor.

media.fenerbahce.org

Bu doğrultuda, Jesus’a 1+2 veya 1+3’lük yeni bir kontrat önerme opsiyonları göz önünde bulunduruluyor.

media.fenerbahce.org

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan teknik adamın Brezilya Milli Takımı’nı çalıştırmak istediği bilinirken Brezilya’nın ilk tercihi ise Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti olduğu söyleniyor.

media.fenerbahce.org

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizece Jesus ile devam edilmeli mi? Yorumlarda buluşalım ⬇️

media.fenerbahce.org

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*