Vuslat Sabancı’dan haber var: Art arda 3 kez…

Cankurt’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Eşi Ali Sabancı ile Yunanistan’da geçirdikleri bot kazasında yüzünden ağır şekilde yaralanan Vuslat Doğan Sabancı’nın, eski görünümüne kavuşabilmek için New York’a gideceğini yazmıştım. Vuslat Hanım, geçen hafta New York’a gitti. Kazadan birkaç ay önce estetik yaptırdığı doktora kendini emanet eden Vuslat Hanım’ın yüzüne, ilk etapta, ardı ardına üç ameliyat yapıldığını öğrendim. Yaralarının iyileşmesinden sonra ve bu ameliyatların sonucuna göre Vuslat Hanım tekrar bıçak altına yatacakmış. Dolayısıyla Vuslat Hanım’ın Türkiye’ye ne zaman döneceği henüz belli değil.

Bu arada, bu zorlu süreçte, Vuslat Hanım’ın yanında annesi Sema Doğan varmış. İlk günden beri kızının başından ayrılmayan Sema Hanım, New York’ta da en büyük destekçisiymiş. Yüzünün görüntüsü yüzünden aynalara küsen Vuslat Doğan Sabancı, umarım bu ameliyatlarla eski sağlığına kavuşur ve İstanbul’a mutlu bir şekilde döner.”

NE OLMUŞTU

Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan’ın Leros Adası’nda yaptıkları bot kazasında ağır yaralanmıştı. Kaza sonrası hayati riski bulunan Ali Sabancı’nın aort damarına stent takılmış, dalağının bir bölümü alınmış ve uzun süre yoğun bakımda tedavisi sürmüştü. Vuslat Doğan Sabancı yüzünden ağır yaralanmış ve vücudunda kırıklar oluşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x